background

Üretim

Anasayfa Üretim


Image

Hassas Otomatik Kesim

Kesim makinalarımız tam otomatik şekilde çalışarak alüminyum levhaları istenilen boyutlara getirmektedir. Oldukça hassas bir şekilde çalışan bu makinalar levhalara herhangi bir zarar vermeden düşük tolerans ile keserek müşterilerin istediği boyutlara getirmektedir. Tam otomatik şekilde çalışan bu sistem sayesinde verdiğiniz siparişlerinizi çok kısa bir süre içerisinde firmamızdan temin edebilirsiniz. Zaman kaybetmeden ihtiyaçlarınızı karşılamak için oldukça avantajlı olan hızlı sistemimiz sayesinde size en yakın süre içerisinde ihtiyacınız olan materyalleri sunacağız.

Son teknoloji yenilikleri içerisinde bulunduran firmamız olabilecek en kısa sürede ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Oldukça hassas ve dikkatli bir şekilde ilerlemesi gereken üretim süreci boyunca istenilen şartların dışarısına kesinlikle çıkmıyoruz. Oluşabilecek bir aksaklık durumunda en kısa sürede yeni çözüm yolları üretiyoruz. Uzun süredir kurulu olan sistemimiz sayesinde üretime sürecine oldukça hakimiz. Tecrübeli çalışanlarımız ve son teknoloji olan makinalarımız sayesinde herhangi bir aksaklık ile karşılaşmadan üretim sürecini tamamlıyoruz. Verdiğiniz siparişinizin zamanında size iletileceğinden emin olabilirsiniz.

Image

Üretim Sonrası PVC Kaplama

Alüminyum malzemeler kolayca çizilebileceğinden dolayı üretim aşamasından sonra ürünlerimizi sizlere PVC kaplı şekilde yollamaktayız. PVC ile kaplanmış olan alüminyum levhalar dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklıdır. Siz müşterilerimize sunduğumuz bu hizmet sayesinde ürünlerimizi kusursuz bir şekilde temin edebilirsiniz. Çoğu diğer firma tarafından sunulmayan bu hizmet siz müşterilerimize ne kadar değer verdiğimizin bir kanıtı niteliğindedir.

PVC kaplama hizmetimiz alüminyum levhalarda ve rulolarda sunulmaktadır. Özellikle çoklu siparişlerde işinize oldukça yarayabilecek olan bu hizmetten yararlanmak isterseniz, siparişinizden önce bildirmeniz gerekmektedir. Levhaların birbirleri üzerine dizilmesi ve nakliye edilmesi sırasında, PVC kaplama levhaların arasında oluşabilecek sürtünmeden kaynaklı zararları önleyecektir. Kolayca çıkarabilecek olan PVC kaplama plakaların üzerinde herhangi bir iz kesinlikle oluşturmamaktadır. Kusursuz şekilde üretilip size gönderilen ürünleri istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Oluşabilecek bir problem esnasında teknik destek ekibimize ulaşabilirsiniz. Destek ekibimiz sizinle ilgilenecektir. İletişim numaralarımız internet sitemizde bulunmaktadır. Sipariş ve ücretler konusu içinde iletişim numaralarımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde size kısa bir süre içerisinde dönüş yapmaktayız.

Image

Çubuk Lama Kesimi

Levha ve plakaların yanı sıra, tamamlayıcı ürünler olan lama, çubuk, boru ve diğer ekstrüzyon ürünlerde istenilen boylarda kesim hizmeti vermekteyiz.

Image

Teknik Danışmanlık

Güray Alüminyum olarak firmamızda çalışan uzman personellerimiz ile size en üst düzeyde teknik olarak destek vermekten mutluluk duyarız.