background
Nitelikli Malzeme, Hassas Kesim

Alüminyum ve alüminyum esaslı alaşımlardan yararlanarak her sektöre özel inovatif çözümler sunuyoruz.

Teklif İste
Bilgi Ürünlerimiz kimyasal bileşim olarak EN573, ASTM B209 ve ASTM B928 standartlarına uygun olarak üretilmektedir

Abone ol butonuna tıklayarak kişisel verilerinizi tanıtım amaçlı kullanmamıza izin vermiş olursunuz.

Image

Güray Alüminyum: Alüminyum Levha, Plaka, Çubuk, Boru, Profil 

Alüminyum ürünler farklı sektörler içerisinde ihtiyaca uygun olarak üretilebilen esnek ve işlevsel ürünlerdir. Farklı şekillerde üretilen alüminyum çeşitleri levha, çubuk, rulo ve lamadır. Bu ürünlerin hepsi tek bir sektöre bağlı kalmadan farklı durumlarda kullanılabilmektedir. İhtiyaca yönelik üretim esnekliğine sahip olan alüminyum ürünler istenilen alaşım kullanılarak hassas kesim makinalarında belirlenen boyutlara getirilmektedir. Sipariş esnasında vereceğiniz bilgiler bu yüzden çok önemlidir. İhtiyacınıza uygun olacak alüminyum ürününü seçmek konusunda sıkıntı yaşıyorsanız destek ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Uzun süredir bu sektör içerisinde hizmet vermekteyiz ve tecrübeli takım arkadaşlarımız sizlere istenilen konu hakkında yardımcı olacaktır. Müşteri odaklı prensiplerimiz ile firmamız olarak sipariş sonrası yaşanabilecek aksaklıklar ile de ilgileniyoruz. Destek ekibimize istediğiniz zaman internet adresimizde bulunan iletişim numarası ile ulaşabilirsiniz.

Oldukça işlevsel şekilde kullanılabilecek olan ürünlerimiz sanayi içerisinde de tercih edilmektedir. Dış şartlardan etkilenmeyen ve oldukça dayanıklı olan alüminyum ürünler uzun seneler boyunca formlarını kaybetmeden kendilerini koruyabilir. Bu sayede sanayi içerisinde oldukça talep gören ürünler arasında yer almaktadırlar.

Kalite Standartlarına Uygun Üretim

Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Kimyasal bileşim limitlerine kesin olarak uyum sağlayarak üretim sürecini tamamlamaktayız. Limitler konusunda daha detaylı bilgi edinmek isterseniz internet sitemizde bulunan tabloya göz atabilirsiniz. Limitler konusunda hassas şekilde üretim yapmamız ürünlerimizin kaliteli ve dayanıklı şekilde sizlere sunulmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda siparişlerinizi tamamladığımızda PVC kaplama hizmetini de sizlere sunmaktayız. Bu sayede ürünlerimiz nakliye edilirken herhangi bir zarara uğramadan size ulaşmaktadır. PVC kaplama ürünlerin kendi aralarında sürtünmesinden dolayı oluşabilecek çizikleri de engelleyecektir. Kusursuz bir şekilde üretilen ürünlerimiz aynı şekilde sizlere sunulmaktadır. Kaliteli hizmetimiz ve ekonomik fiyatlarımız ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız. Avantajlı fırsatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız siz de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hakkımızda ↗
background

Sertifikalarımız

Üretim ve kalite standartlarımız güvence altında.

Teknik Bilgiler

Alüminyum Kullanım Alanları

 • Havacılık ve Savunma Sanayi
  Image

  Havacılık ve Savunma Sanayi

  Alüminyum ve alüminyum esaslı alaşımlar spesifik mukavemetlerinin oldukça iyi olması ve yüksek korozyon dirençleri nedeniyle uçak endüstrisinde yaygın kullanım alanı bulmaktadırlar.

 • Otomotiv Sanayi
  Image

  Otomotiv Sanayi

  Ağırlığın azaltılmasında tasarımın kendisinin yanı sıra, kullanılan malzemeler de ön plana çıkmaktadır. Bu sürece alüminyum alaşımları çok ciddi katkılar sağlamaktadırlar.


 • İnşaat ve Yapı
  Image

  İnşaat ve Yapı

  İnşaat sektörü, yılda Avrupa’da 1.2 milyon ton, ABD’de 1.05 milyon ton, Japonya’da 915.000 ton alüminyum kullanmaktadır.


 • Kalıp ve Makine Sanayi
  Image

  Kalıp ve Makine Sanayi

  Alüminyum kolay işleme özelliği, korozyona dayanıklılığı, ısıyı kolay iletme özelliği nedeniyle kalıp ve makina sanayiinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 


 • Gemicilik ve Marine Sanayi
  Image

  Gemicilik ve Marine Sanayi

  Gemi ve Marine sanayinde, alüminyum teknenin ağırlık merkezini daha da aşağıya çekmekte ve teknenin dengesi arttırarak daha çok kullanım hacmi sağlamaktadır.

Kariyer Fırsatları

İş başvurusunda bulunmak için tıklayınız ↗

background

E: [email protected]
T: +90 (262) 679 38 00
F: +90 (262) 679 38 00

İletişim bilgilerinizi bırakın, en kısa sürede dönüş yapalım.

Güvenilir tedarik zincirimizle her zaman aynı kalite.